
Килимок для спорту Серця 8XL (200х114х0,8 см) килимок для йоги, килимок для фітнесу, килимок для пляжу
- В наявності
- Код: 07970
1 037 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для спорту Серця 8XL (200х114х0,8 см) килимок для йоги, килимок для фітнесу, килимок для пляжу
Килимок Серця виконаний з міцного матеріалу - зшитого спіненого поліетилену типу, одна сторона його ламінована барвистою захисною плівкою з малюнком "Серця" у рожевих тонах. Яскравий килимок відмінно підійде для комфортного відпочинку вдома і на природі, занять іграми або спортом. Легкий і зносостійкий, не пропускає і не вбирає вологу. Зручний у користуванні як дітям, так і дорослим.
Переваги килима з декоративної захисної плівкою:
- Володіє хорошою теплоізоляцією і вологозахист;
- М'який і комфортний;
- Пружний - підходить для виконання фізичних вправ, занять спортом;
- Має захисну декоративну плівку, яка продовжує термін служби килимка і надає оригінальний зовнішній вигляд;
- Легко миється;
- Не має запаху, безпечний для здоров'я і навколишнього середовища.
Розміри: 2000 х 1140 х 8 мм
Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки. Також можна додатково придбати: гумки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 1 037 ₴



